Sporto nauda

Sporto nauda žmogui ir visuomenei

Ko gero, visi, nuo mažiausio iki vyriausio, yra girdėję apie nuolatinio sporto naudą žmogaus kūnui ir sielai.

Nuolatinis sportas, fizinis aktyvumas stiprina mūsų raumenis, raiščius, kaulų sistemą, širdies ir kraujagyslių veiklą, kvėpavimo sistemą ir t.t.

Taip pat sportas atpalaiduoja nervų sistemą, mažina agresiją, išlaisvina iš organizmo įtampą, stresą, padeda vystyti taurias žmogaus savybes, tokias kaip ryžtas, valia.

Sportuodami jaučiamės ne tik stipresni, sveikesni, žvalesni, bet ir vizualiai esame patrauklesni sau bei kitiems.

Kiekviena visuomenė siekia, kad jos gyventojai būtų sveiki, stiprūs ir darbingi. Todėl sportas yra naudingas tiek žmogui, tiek ir visuomenei.

3 komentarai apie “Sporto nauda”

  1. Valentas

    Draugai, sportuokit pamatysit kaip pra6vies4s mintys, kaip bus gera gyventi. Daug žmonių tingi-ir tegu tingi, kiekvienas galvoja savo galva ir žino ko jam reikia. Reikia mokėti nevien sirgti už krepšinį, kai kurie mano, kad tai savotiškas sportas-pažįstu tokių keletą, todėl sakau.Pavyzdžiui pamačius kaip skraido krepšininkai man kyla klausimas-o kodėl aš taip negaliu?kuo aš prastesnis?Todėl dirbu, sportuoju, nes tik per darbą pasieki rezultatų.

    Sėkmės visiems!

  2. Sveiki!
    Ar puslapis dar gyvas? 😀 Studijuodama Danijoje užsikabinau ant rytų kovos menų, kas yra nelabai mergaitiška, buvau pradėjus lankyt Wing Tsun (jei kas netyčia nežino kas tai yra ir norit pasidomėt, man labai patinka buvusio klubo svetainė: http://www.darwintsun.com ). Noriu pradėti lankyti užsiėmimus Lietuvoje (Vilniuje), bet niekur lyg ir nepriima merginų, arba aš nemoku ieškot. Taigi, gal atsilieps kokia mergina čia forume, ar vaikinas pažįstantis tokią merginą? Jei atsirastų kartu sportuoti norinti mergina, galėtume samdytis trenerį dviese, nes solo pamokos ne tik labai brangios, bet ir nuobodžios…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *